Resultats esportius

2 i 3 de desembre      

FUTBOL
.
SEGONA CATALANA GRUP 4
CF RIPOLLET 2 – 1 SABADELLENCA
proper partit
PREMIÀ ESPORTIU – CF RIPOLLET (17/12 12h)
Resultats i classificació

TERCERA CATALANA GRUP 6
SAN LORENZO 2 – 1 PAJARIL
proper partit 

PAJARIL – BADIA DEL VALLÈS (17/12 17h)

Resultats i classificació
.
QUARTA CATALANA GRUP 8
CAN MAS 0 – 5 ROUREDA
EFB RIPOLLET 0 – 1 MARINA CAN GAMBÚS
proper partit
PIFERRER – CAN MAS (16/12 20h)
CONGRÉS – EFB RIPOLLET (17/12 16h)
Resultats i classificació
.
SEGONA DIVISIÓ FEMENINA GRUP 3
EFB RIPOLLET 0 – 3 BERGA
proper partit
SABADELL NORD – EFB RIPOLLET (17/12 12h)

Resultats i classificació
.
.
FUTBOL SALA
.
TERCERA DIVISIÓ NACIONAL GRUP 1
MONTCADA 7 – 7 FS RIPOLLET
proper partit
FS RIPOLLET – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA  (16/12 18.30h) 

Resultats i classificació

LLIGA JUVENIL NACIONAL GRUP 5
FS RIPOLLET 3 – 7 LES CORTS UBAE
proper partit
CES BOSCO – FS RIPOLLET (10/12 11h)
FC BARCELONA – FS RIPOLLET (17/12 12h)
Resultats i classificació

DIVISIÓ D’HONOR FEMENINA 
FS RIPOLLET 7 – 2 JESÚS-MARIA
proper partit
TORTOSA EBRE – FS RIPOLLET  (16/12 17h)

Resultats i classificació
.
.
BÀSQUET
.
PRIMERA CATALANA GRUP 1
SANT GERVASI 85 – 98 CB RIPOLLET TAPAS MAVERICK
Proper partit
CB RIPOLLET TAPAS MAVERICK – LA SALLE MANRESA (17/12 19h)

Resultats i classificació

TERCERA CATALANA GRUP 7
NOU BARRIS A 71 – 53 CB RIPOLLET PUBLICARTUCHOS
Proper partit
CB RIPOLLET PUBLICARTUCHOS – SABADELL SUD (17/12 17h)
Resultats i classificació

SENIOR TERRITORIAL MASCULÍ GRUP 3
VILABASQUET B 75 – 68 BÀSQUET GASSÓ 
Proper partit 

CAN PARELLADA – BÀSQUET GASSÓ (17
/12 19.15h)
Resultats i classificació

SEGONA FEMENINA GRUP 3
CB RIPOLLET SANDACOS 55 – 58 L’HOSPITALET B
Proper partit
UE LLEFIÀ – CB RIPOLLET SANDACOS (17
/12 17.45h)
Resultats i classificació

.
TENIS TAULA
.
DIVISIÓ D’HONOR MASCULINA GRUP 2
ÒPTICA LLULL RIPOLLET 6 – 0 CTT OLOT
Proper partit
CLUB DEPORTIVO HUETOR VEGA TENIS DE MESA - ÒPTICA LLULL RIPOLLET (16/12 17h)
CORTIJO LA MATANZA LA ZUBIA - ÒPTICA LLULL RIPOLLET (17/12 11h)
Resultats i classificació
.

DIVISIÓ D’HONOR FEMENINA GRUP 1
AUTOESCOLA TATCHEPOL RIPOLLET 3 – 4 CIDADE DE NARON
Proper partit
AUTOESCOLA TATCHEPOL RIPOLLET – TT CASSÀ (16/12 17h)
Resultats i classificació
.
HOQUEI
.
PRIMERA CATALANA GRUP A
CONGRÉS 7 – 4 CH RIPOLLET SERVEIS IMMOBILIARIS 
Proper partit
CH RIPOLLET SERVEIS IMMOBILIARIS – CP VOLTREGÀ (16/12 19.30h)

Resultats i classificació
.

HANDBOL
.
QUARTA CATALANA GRUP B
CH RIPOLLET 34 – 16 VILABLAREIX
Proper partit
CALELLA B – CH RIPOLLET (17/12 12h)

Resultats i classificació

 

 

 


.